AMTR-P

Uszczelnienie bramowe jest to wisząca konstrukcja stalowa ocynkowana, obudowana tkaniną. Elementy doszczelniające. Mają grubość ok.3 mm, wzmocnione są dodatkowo kilkoma warstwami włókna poliestrowego i obustronnie pokryte PVC.

Charakterystyka AMTR-P
  • uszczelnienie pneumatyczne AMTR-P wykonane jest z trwałych i odpornych na czynniki atmosferyczne komponentów: poduszki wykonane są z przeplotu poliestrowego dwustronnie pokrytego PVC, elastyczne i niezwykle stabilne paski ochronne, wykonane z 3500 gr/m2 dwuwarstwowego przeplotu poliestrowego, uszczelnienie obustronnie pokryta jest odporną na ścieranie, antystatyczną, twardą powłoką PVC, front uszczelnienia wykonany jest ze stali ocynkowanej, wykończonej powłoką syntetyczną w szarym kolorze (RAL….)
  • profile wzmacniające wykonane są z anodowanego aluminium, uszczelnienie wyposażone jest w ocynkowane na gorąco konsole zapewniające pełne bezpieczeństwo.
Sterowanie Za pomocą jednego przycisku obsługiwane są oba silniki, w które wyposażone jest uszczelnienie – rurowy i dmuchany. Podczas dokowania ciężarówki do rozładunku oba silniki w ciągu 30 sekund uszczelniają przestrzeń pomiędzy otwartą bramą a pojazdem.Napęd Górna poduszka uszczelnienia jest wysuwana poprzez wałek silnika rurowego. Podczas rozszerzania silnik dmuchawy gwarantuje, że poduszki są wypełnione powietrzem.
DŁUGOSC RAMIENIA

DO 4 M

PRZEZNACZENIE

AGROBIZNES, LOGISTYKA, OBIEKTY GOK, PRZEMYSŁ

SZEROKOSC SKRZYDŁA

DO 5 M

Standardowe parametry techniczne

ZastosowanieSystemy przeładunkowe
Wysokość3700 mm
Szerokość3700 mm
Głębokość800 mm
Wysokość montażowa4700 mm
Materiał poduszek670 gr/m2
Boczna szerokość poduszek (nadmuchanych)600 mm
Wysokość poduszki górnej (nadmuchanej)1000 mm
Czas nadmuchiwaniaok.30 sekund

Kategoria

Kategorie: ,