Partner handlowy

Współpracuj
z DITEX
już od dziś

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem handlowym, prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza, aby omówić szczegóły współpracy oraz wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania biznesowe.

Gwarantujemy przejrzystą formułę współpracy:

  • indywidualnego opiekuna handlowego;
  • profesjonalny system szkoleń;
  • solidne produkty renomowanych producentów;
  • elastyczne formy współpracy;
  • profesjonalną obsługę sprzedażową i posprzedażową;
  • szybkie terminy dostaw.

Masz już konto?

Zarejestruj się

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Zaloguj się

Kim jesteśmy?

Ditex Sp. z o.o. jest polską firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej z ponad 20-letnim doświadczeniem, zdobytym w branży automatyki wjazdowej (napędy do bram i szlabany), bram szybkobieżnych oraz systemów przeładunkowych. Od samego początku istnienia firmy jej doświadczenie i profesjonalizm w działaniu oparte są na naszej największej wartości – naszych pracownikach, którzy są cenionymi ekspertami w branży. Stawiamy na profesjonalizm oraz nowoczesne technologie, a potrzeby Klienta są dla nas priorytetem.

Co robimy?

Stale rozwijamy naszą sieć i ofertę handlową w dziedzinie automatyki do bram garażowych, przesuwnych, rozwieranych, szlabanów oraz bram szybkobieżnych i systemów przeładunkowych, aby móc zaspokajać wszelkie potrzeby naszych Klientów. Oferujemy również szeroką gamę akcesoriów i opcji dodatkowych do dystrybuowanych przez nas urządzeń. Wiele lat temu wdrożyliśmy i nadal rozwijamy politykę dystrybucji rozwiązań wyłącznie najwyższej jakości, która pomogła nam osiągnąć dzisiejszy status oraz wizerunek solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Co dystrybuujemy?

Potwierdzeniem tego faktu jest współpraca dystrybucyjna z takimi firmami jak:

Roger Technology S.r.l. – włoskim producentem unikalnej, najlepszej technologicznie i jakościowo automatyki wjazdowej, dla którego Ditex jest wyłącznym przedstawicielem oraz dystrybutorem rozwiązań marki Roger Technology® w Polsce,

BMP Europe S.r.l. – włoskim producentem najwyższej jakości specjalistycznych bram szybkobieżnych o międzynarodowej renomie,

AMTR System Sp. z o.o. – polskim, doświadczonym producentem systemów przeładunkowych.

Co oferujemy?

Zostając Partnerem Handlowym Ditex każdy podmiot może liczyć na:

– profesjonalną i szybką obsługę,
– fachowe doradztwo techniczno-handlowe,
– pomoc techniczną na najwyższym poziomie,

– krótkie terminy realizacji zamówień,

– wsparcie marketingowe.

Wspieramy naszych Partnerów Handlowych dając im narzędzia umożliwiające efektywną sprzedaż.

W połączeniu z tak konkurencyjnymi produktami, każdy kto podejmie z nami współpracę, ma okazje na rozwinięcie własnego, rentownego biznesu.